Оплата і доставка

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

У відділення «Нова Пошта» Де: У відділенні «Нова Пошта», що працює, у Вашому місті.
Коли: Протягом 1-3 днів, в зручний для Вас.
Вартість: Згідно діючих тарифів «Нова Пошта». Не включається у вартість замовлення.
«Нова Пошта» за адресою Де: Будь-де, вдома чи в офісі.
Коли: Протягом 1-3 днів, в зручний для Вас.
Вартість: Згідно діючих тарифів «Нова Пошта». Не включається у вартість замовлення.
Самовивіз з точки видачі Де: За адресою: м. Київ, вул. Пшенична, 18. Пн - Пт: 10:30-17:00; Сб - Нд: Вихідні дні.
Коли: Дочекайся підтвердження замовлення та узгодження з Вами часу відвантаження.
Вартість: Безкоштовно.

ВАЖЛИВО! Замовлення зберігається у відділенні «Нова Пошта»​ протягом 7 днів. У відділенні обов'язково перевіряйте кожну позицію свого замовлення. Якщо виявивили пошкодження або неповну комплектацію місць відправлення, відмовтесяся від отримання та оплати.

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

Оплата при отриманні У відділеннях «Нова Пошта»; за адресою доставки «Нова Пошта»: Готівковий розрахунок, картою Visa/Mastercard, мобільним додатком «Нова Пошта» під час отримання замовлення
При самовивозі з точки видачі: Дочекайся підтвердження замовлення та формування рахунку на сплату. Під час отримання замовлення з точки видачі можете скористуватись системою e-Banking, та лише підтвердити платіж. При неможливості сплати у місці видачі - скористуйтесь методом сплати «Попередня оплата»
Попередня сплата за рахунком У відділеннях «Нова Пошта»; за адресою доставки «Нова Пошта»; При самовивозі з точки видачі: Дочекайся підтвердження замовлення та формування рахунку на сплату. Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком у касі відділення будь-якого банку, в терміналах самооблуговування, користуватись системою e-Banking, ін.
Оплата на сайті картою Visa/Mastercard У відділеннях «Нова Пошта»; за адресою доставки «Нова Пошта»; При самовивозі з точки видачі: Оформлюючи замовлення на сайті, в пункті «Оплата» виберіть спосіб оплати «Visa/Mastercard». Після переадресації на сторінку системи безпечних платежів, необхідно лише підтвердити платіж.
Безготівковий для юридичних осіб У відділеннях «Нова Пошта»; за адресою доставки «Нова Пошта»; При самовивозі з точки видачі: Дочекайся підтвердження замовлення та формування рахунку на сплату. Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ. Під час отримання замовлення в пакеті документів надається: видаткова накладна, рахунок-фактура. Для отримання товару з точки видачі візьміть з собою паспорт та довіреність. 

ВАЖЛИВО! Замовлення відвантажується на доставку лише після підтвердження платежу. При розрахунку з системи «Приват24», терміналів самооблуговування, чи сплаті на сайті картою Visa/Mastercard - сплата без комісій.

Якщо у Вас виникли питання щодо умов оплати чи доставки - обов'язково зв'яжіться з нами.