НАШA МІСІЯ Наша місія – познайомити Вас з високоякісними продуктами RAVENOL, які пропонує світовий виробник мастильних матеріалів - німецька компанія Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH, та надати можливість придбати і отримати їх у всіх куточках України: де б Ви не знаходилися.
НАШA МЕТА

Основною метою нашого інтернет-магазину є задоволення Ваших потреб необхідними продуктами RAVENOL;

Ми намагаємось постійно підтримувати якісний сервіс, щоб робити життя наших клієнтів трішки кращим;

Ми допомагаємо знайти саме те, що треба, в одному місці, без втрати часу на пошук;

Ми хочемо і дбаємо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір за допомогою зручного підбору продуктів RAVENOL на сайті;

Ми впевнені в тому, що Вам пропонуємо.

ЧОМУ САМЕ RAVENOL? ДЕКІЛЬКА ВАГОМИХ ПРИЧИН ВИБИРАТИ RAVENOL

1. Історія та незалежність RAVENOL є незалежним виробником мастильних матеріалів з 1946 року. Однією з переваг RAVENOL як незалежного від концернів виробника полягає в тому, що він має доступ до будь-яких присадок та базових компонентів на вільному ринку та може вибирати найкращі інгредієнти для своєї продукції, і вирішувати самостійно, що буде входити до рецептури його продуктів.
2. Концентрація саме на виробництві мастильних матеріалів

Для великих концернів виробництво оливи це лише один відсоток від загального бізнесу з видобутку та переробки нафти. Для RAVENOL виробництво мастильних матеріалів – єдина діяльність. А це, у свою чергу, означає, що компанія RAVENOL спрямовує всі свої знання, ресурси та досвід виключно на розробку та виробництво мастильних матеріалів.

Зазвичай великі концерни досить інертні: вони «заточені» під виробництво масових продуктів у великих обсягах. У RAVENOL ланцюжок прийняття рішень дуже короткий: від розробки нових олив до їх тестування та впровадження у виробництво проходить дуже мало часу. Наочний приклад: RAVENOL перший у світі розробив та отримав ліцензію американського інституту нафти API, на моторну оливу в'язкісті 0W-16 – RAVENOL EFE 0W-16 API SN.

3. Місце виробництва

Весь технологічний процес виробництва мастильних матеріалів проходить в Німеччині. Багато компаній мають кілька заводів в різних країнах, де виробляються стокові оливи ,за рахунок використання низькоякісної базової сировини. Мастильні матеріали RAVENOL, що реалізуються в Америці, Китаї чи Європі, виготовляються в Німеччині на тих же лініях, що й оливи RAVENOL для німецького внутрішнього ринку. Таким чином, власники Mercedes, BMW або будь-якої іншої марки можуть бути впевнені, що, купуючи мастильні матеріали RAVENOL у будь-якій точці світу, вони отримають однаково високу якість. При цьому Німеччина є не лише провідним світовим виробником автомобілів, а й технологічним лідером із проектування та виробництва компонентів для автомобільної промисловості та індустрії загалом.

Компанія RAVENOL сертифікована як постачальник автозаводів, та має на це акредитацію. Співпраця з виробниками автокомпонентів та автозаводами дозволяє компанії RAVENOL розробляти мастильні матеріали, які відповідають передовим вимогам.

4. Вузька спеціалізація

RAVENOL розуміє, що дуже складно було б конкурувати з великими вертикально-інтегрованими нафтовими компаніями на масовому ринку стокової продукції. Тому було обрано стратегію посиленої спеціалізації в окремих галузях. В першу чергу вона спрямована на виробництво синтетичних мастильних матеріалів для важких умов експлуатації та автоспорту на основі базових олив четвертої групи (поліальфаолефіни ПАО – polyalphaolefin PAO) та п'ятої групи (естери ПОЕ – ester POE, маслорозчинні гліколі МАГ – oil soluble polyglycol OSP, алкілювальні нафталіни АН - alkylated naphthalenes AN). Основна маса стокових масел, які мають широке поширення на ринку, виготовляються на основі мінеральних базових масел першої, другої та третьої груп різного ступеня очищення (від найпростішого селективного очищення до складних процесів гідрокрекінгу).

Так само до третьої групи базових масел відносяться і так звані «газові» базові масла, що виробляються за технологією отримання рідких базових масел з природного газу GTL (gas-to-liquid). Синтетичні мастила, вироблені компанією RAVENOL на основі поліальфаолефінів з додаванням високополярних базових компонентів п'ятої групи, значно перевершують за своїми експлуатаційними характеристиками мастильні матеріали на основі мінеральних базових масел першої, другої та третьої груп. Все це дозволяє виробляти мастильні матеріали для автоспорту та важких умов експлуатації.

5. Унікальний захист тари від підробок RAVENOL розробив та впровадив сучасну, і саме головне, безпечну від підробок, каністру, що відповідає першокласній якості мастильних матеріалів. Яскраву та зручну для покупців
6. Широкий ассортимент Унікальний асортимент продуктів є вираженням технічної компетентності та інноваційності RAVENOL.
7. Автоспорт

Спеціалізація в галузі синтетичних масел дозволила компанії RAVENOL стати фактичним лідером у Німеччині у співпраці з гоночними серіями та командами. RAVENOL є ексклюзивним постачальником мастильних матеріалів (тобто продукція RAVENOL прописана в регламенті змагань) Opel Motorspot, Formel 3, GT Masters, GT4, Audi TT Cup, DTC Deursche Turing Car, Historische Formel Vau Europa, Histo Cup Austria, Astra OPC Cup, ADAC OPEL Adam Cup, DMV GTC - Grand Tourismo und Touring Car Cup, STT - Spezial Tourenwagen Trophy, інші.

Також RAVENOL є єдиним технічним партнером з мастильних матеріалів двох легендарних німецьких гоночних треків: Хоккенхаймрінг та Нюрбургрінг. На Хоккенхаймрінг встановлена знаменита найбільша у світі каністра оливи, заввишки 32 метри та місткістю 190000 літрів.

Більш того, RAVENOL бере активну участь у світових перегонах, виступаючи технічним партнером понад 100 гоночних серій у всьому світі. Так, у Формулі 1, GT та серії гонок на витривалість, продукція RAVENOL особливо цінується за її ефективність, тривалий термін служби та надійність.