УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Придбаний товар, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, підлягає поверненню, відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

У яких ситуаціях можна повернути товар? Товар належної якості, але не такий, як ви замовляли; якщо товар не використовувався та було збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; тощо.
Товар неналежної якості.
Чи всі товари можна повернути? Всі, окрім товарів згідно переліку Постанови КМУ №172 та Закону України "Про захист прав споживачів", зокрема товарів в аерозольній упаковці.
У які строки можна повернути товар? 14 днів, не рахуючи день купівлі.
Який товар приймається до повернення? Тільки якщо товар у належному стані та без механічних пошкоджень, товар не використовувався та було збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, комплектація, тощо.
Яким чином повертати товар? Відправити у відділення №12 «Нова Пошта» м. Києва. Отримувач: Ойлдрайв ТОВ, ЄДРПОУ 43250006. Оголошену вартість відправлення потрібно вказати, згідно вартості товару, який повертається. Пакування повернення - згідно Правил пакування «Нова Пошта». Оплата доставки - за кошт відправника.
За адресою точки самовивізу: м. Київ, вул. Пшенична, 18. Пн - Пт: 10:30-17:00; Сб - Нд: Вихідні дні. Бажано попередньо узгодити зручний для Вас час повернення.
Яка вартість доставки при поверненні? При поверненні у відділення «Нова Пошта» оплата доставки - коштом відправника, згідно діючих тарифів «Нова Пошта». Якщо ви отримали не той товар, який замовляли, або товар неналежної якості - вартість відправки цього повернення з Вашого відділення буде за наш кошт.
  При поверненні за адресою точки самовивізу - безкоштовно.
Як повертаються кошти? Грошовим переказом у національній валюті на банківську картку власника, з якої було здійснено сплату за товар; на розрахунковий рахунок для юридичних осіб.
Які документи потрібні, щоб повернути кошти? Заповнена заява на повернення коштів (завантажити Заяву), заповнена власноруч. Заяву обов'язково потріібно надати разом із поверненням, або направити на нашу електронну пошту; виписка з банку з реквізитами банківської картки (за запитом, у разі методу сплати замовлення при отриманні), видаткова накладна (не обов'язково).
Строки повернення коштів? 2-7 днів, після прийняття рішення про повернення коштів.

Якщо у Вас виникли питання чи уточнення щодо умов повернення товару - обов'язково зв'яжіться з нами.