Professional Radiator Cleaner

Артикул: 1390302
Немає у наявності

Оплата під час отримання товару; Попередня сплата за рахунком для фізичних осіб; Безготівковими для юридичних осіб; Картою онлайн; Visa; Mastercard.

До відділення «Нова Пошта»; Самовивіз з точки видачі; Кур'єром «Нова Пошта» за адресою.

Очисник радіатора RAVENOL Professional Radiator Cleaner призначений для очищення контурів систем охолодження. Ефективно розчиняє накип та забруднення, зокрема що містять оливу, в радіаторах, патрубках та водяній сорочці двигуна.

Здійснює хімічне перетворення накипу, диспергування відкладень та шламу. Нейтралізує залишки накипу. Підходить для всіх систем охолодження та нагрівання. Сумісно з гумою та пластиком.

Очисник системи охолодження застосовується: при ремонті системи охолодження, при зниженні ефективності роботи системи охолодження, при утворенні накипу, при заміні охолоджувальної рідини, для швидкого та самостійного усунення проблем забруднення в системі охолодження.

Рекомендація до застосування: додати очищувач до системи охолодження з розрахунку один флакон очисника на 10 л. охолодної рідини. Завести двигун, прогріти його до робочої температури і дати йому попрацювати на холостих обертах 30 хвилин. Злити рідину із системи охолодження та промити її водою. Залити нову охолоджувальну рідину.

Застосування RAVENOL Professional Radiator Cleaner забезпечує:

  • очистку системи охолодження;
  • захист нової охолоджуючої рідини від старих забруднень;
  • видалення шламу та корозійних відкладень.

Технічні дані RAVENOL Professional Radiator Cleaner:

Щільність при 20°C, kg/m³ 1003
Колір безбарвний
Показник pH при 20°C 10,25

Усі вказані дані є індикативними і можуть змінюватися Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH.

FORDMP14300500AB

Об'єм Артикул Габарити EAN Вага Упаковка
250 мл 1390302-250 4014835802667 0.300

Відгуки клієнта Professional Radiator Cleaner

5
2 Відгуки
26.04.2023
Перед заміною антифризу на RAVENOL добавив всю банку, як в інструкції в систему. Потім злив все що зміг, промив водою. Промивка хороша. Задоволений.
16.12.2022
Покупкою задоволений
Залиште свій відгук про цей товар